Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brzęcący boczek od kierowcy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Brzęcący boczek od kierowcy

    Dzięki! Nie wpadłabym na pomysł z lakierem do paznokci

  • #2
    Brzęcący boczek od kierowcy

    Przy głosniejszym sluchaniu muzyki brzęka mi boczek od strony kierowcy dość blisko szyby jakby byl gdzies tam luz co moge z tym zrobic? Głosnik znajduje sie na dole po lewej stronie patrzac od srodka auta drugi mały po prawej na gorze przy klamce a brzeka na gorze po lewej w miejscu gdzie nie ma bezposrednio głosnika jak lekko docisne łokciem odrazu nic nie slychac a jak puszcze to slychac

    co do ,,Cykacza" w prawych przednich drzwiach niektorzy nazywaj to gwizdkami.Zaczal mi charczeć i chcialbym wymienic ale niewiem jaki tam siedzi moze ktos ma pojecie co to za model czy rodzaj? To co wiem kupujac auto powiedziano mi ze siedzi w nim system sound Bose

    Komentarz


    • #3
      Zeby uporac się z brzęczeniem musisz dać pianke na pod tapicerke która odpowiednio wypełni szczeline pomiedzy drzwiami a tapicerka ja ostatnio robiłem kompletne wygłuszenie efekt kapitalny na jednym z moich zdjęć jak to powinno wygladac zeby nic nie brzęczało, to jest jeszcze nie kompletne wyklejenie wnetrza drzwi bo pianka idzie równiez na samą tapicerke ale tematów z tym jest od groma wiec spokojnie znajdziesz wiecej zdjeć

      [ Dodano: Nie 24 Sie, 14 11:25 ]
      a co do sound system masz głośnik średnio tonowy? to dodatkowy głośnik znajdujący sie po srodku tapicerki z napisem SoundSystem
      Załączone pliki

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X